Останні новини

У Червонограді менеджер привласнював кошти клієнтів

Слідчим відділенням Червоноградського відділу поліції  порушено кримінальне провадження відносно 34-річного  червоноградця, який   перебуваючи на посаді головного менеджера із кредитування у одній із Червоноградських компаній заволодівав коштами  у клієнтів.

Як виявили правоохоронці зловмисник скоїв 13 фактів заволодіння грошовими коштами у громадян. Перебуваючи на посаді головного менеджера із кредитування відділення ТзОВ фінансова компанія «Центр фінансових рішень», що у м. Червонограді  маючи доступ до інформації щодо укладених кредитних договорів заволодівав грошовими коштами клієнтів компанії, а саме не переводив їх на  призначені рахунки, а привласнював собі. Як повідомив останній робив це з метою власного збагачення.

Слідчим відділенням Червоноградського відділу поліції  порушено кримінальні провадження за ст. 190 ч.1, 2  КК України  (шахрайство) та ст. 358 ч.1, 2 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів). На даний час вирішується питання про скерування кримінального провадження до Червоноградського міського суду.