Останні новини

В рамках всеукраїнського тижня права школярів ознайомили із їх правами та обов’язками

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права працівники Сокальського районного центру зайнятості разом з інспекторами ювенальної превенції сектору превенції Сокальського відділення поліції організували для учнів 7-11 класів Белзької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та учнів філії Угнівського аграрно-будівельного ліцею профорієнтаційний урок на тему: «Права людини».

Метою заходу було ознайомити учнівську молодь з їх правами та обов’язками, основами законодавства, про наслідки злочинів і правопорушень, скоєних неповнолітніми, а також упередження здійснення правопорушень. Майор поліції Ірина Мроць  та старший лейтенант Тимчак Неля розповіли про адміністративну і кримінальну відповідальність неповнолітніх при порушеннях законодавства, продемонстрували відеоролики для запобігання шкідливих звичок.

Юрисконсульт Сокальського РЦЗ – О. Оліщук провела цікаву правову вікторину з учнями про права неповнолітніх та поширила роздатковий матеріал «Пам’ятка учня». З її виступу слухацька аудиторія довідалася, куди потрібно звертатись для отримання фахових консультацій з питань захисту прав людини.

Додамо, що це не перший аналогічний захід, який проходив в навчальних закладах району в рамках всеукраїнського тижня права. Зокрема працівники ювенальної превенції Сокальського ВП відвідали Сілецьку та Стенятинську школи, Сокальську санаторну школу-інтернат, Сокальську ЗШ І-ІІІ ст. №4,, де з учнями було проведено бесіди на тематику « права та свободи людини, cпособи їх захисту, Національну стратегію у сфері прав людини в Україні, правомірну поведінку дітей вдома, в школі, в суспільстві, при спілкуванні з однолітками, а також активну протидію порушникам законів, попередження асоціальних проявів серед учнів, виховання ціннісного ставлення до людей». З метою закріплення даної тематики школярі вказаних навчальних закладів взяли участь у конкурсі малюнків