Останні новини

В приміщенні Сокальського управління Пенсійного фонду пройшов брифінг

20 грудня в приміщенні Сокальського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області начальник об’єднаного управління Світлана Сідельник провела брифінг  для представників місцевих засобів масової інформації з питань підвищення пенсійних виплат у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму з 01 грудня 2016 року для осіб, які втратили працездатність.

Світлана Сідельник надала роз’яснення про проведені з 1 грудня поточного року перерахунки пенсій відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік », окремо зупинилася на кожній категорії одержувачів пенсій, виплати яких підлягали перерахунку. З 1 грудня Сокальським управлінням Пенсійного фонду було проведено перерахунок пенсій враховуючи новий прожитковий мінімум, який збільшився на 117 гривень і становить 1 тисячу 247 гривень.

Також в ході брифінгу ми поцікавились долею відділення Пенсійного фонду, який планувалось відкрити в місті Великі Мости. Як розповіла Світлана Сідельник, вона продовжує втілювати дану пропозицію в життя. Вже проведені переговори з депутатами Великомостівської міської ради, які запевнили її в своїй підтримці. Зараз триває ремонт приміщення, де будуть працювати 2 штатні одиниці.

Загалом Сокальське об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області обслуговує 52 тисячі 226 пенсіонерів. Серед них найбільша категорія – це шахтарі, приблизно 11-12 тисяч. Також багато є інвалідів – 8-10 тисяч осіб.

Як наголосила керівник управління, Міністерство фінансів України  проводило верифікацію баз даних об’єднаного управління, пенсійних виплат, одержувачів пенсій і не було виявлено жодного порушення, тобто осіб, які б незаконно отримували виплати. Водночас Світлана Сідельник порадила усім громадянам звернутись до Сокальського управління, написати заяву та отримати код доступу до веб-порталу, де можна ознайомитись із даними, що впливають на пенсійні права громадянина.

На завершення керівник проінформувала що виплати пенсій проводяться вчасно. Запланована виплата пенсій за січень 2017 р. уже в поточному місяці. Зокрема це стосується громадян, які повинні отримати виплати до 11 січня. Вони отримають її в кінці грудні 2016 року, орієнтовно 26-28 грудня.