Останні новини

В Сокальській районній раді триває підготовка до чергової сесії

В Сокальській районній раді триває підготовка до чергової сесії. Згідно із розпорядженням від 16 грудня, на порядок денний виносяться питання щодо звіту голови райради про діяльність за 2016 рік, затвердження загально-районної програми соціального напрямку, кошторису видатків на утримання Сокальської районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік, також депутати планують розгляд районного бюджету Сокальського району на наступний рік та низку інших питань.

Наразі ж проходять засідання постійних комісій. У понеділок пройшло засідання комісії з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ. У вівторок, 20 грудня, засідала комісії з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку,  а також з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва Сокальської районної ради.

У середу заплановані засідання комісії з питань  охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, з питань агропромислового комплексу,  земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій і комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Крім того, 21 грудня заплановано засідання Президії районної ради.

Нагадаємо, 15 сесія Сокальської районної ради відбудеться в п’ятницю, 23 грудня, початок о 10 годині.