Останні новини

Делегація з Сокальського району здійснила робочий візит до сусідньої Польщі

Днями делегація з Сокальського району здійснила робочий візит до сусідньої Польщі і зокрема, відвідала Остроленський повіт, на запрошення польської сторони, в  рамках угоди про співпрацю, яка була підписана ще в 2003 році між Сокальським районом та Остроленським повітом. У складі нашої делегації були заступник голови СРР Василь Бойко, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, голова Сокальської агенції міжнародної співпраці і туризму Ігор Дацюк та депутат Сокальської районної ради Микола Демянович. Вони зустрічались із старостою Остроленського повіту Станісловом Кубелом, віце-старостою Кшиштофом Пожеховським, війтами гімн Остроленскього повіту Мишинець, Жекун та Леліс.

В ході розмови йшлось про написання спільних проектів у різних галузях, пошуку джерел фінансування, які б допомогли вирішити проблеми територій, які є з обох сторін. Зокрема міський голова Сокаля Вадим Кондратюк під час зустрічі із представниками влади, домовився із гміною Мишинець про написання спільного проекту щодо модернізації очисних споруд.   

 

В ході візиту представники Сокальської делегації мали можливість побачити результати вже реалізованих мікропроектів. Окрім оновлених очисних споруд, вони побачили велику відпочинкову зону зроблену біля озера – це був масштабний культурно-туристичний проект та проект по альтернативних видах електроенергії. На завершення зустрічі сокальська делегація запросила своїх колег з Остроленського повіту відвідати Сокальський район.