Останні новини

Освітяни підбили підсумки огляду-конкурсу на кращий батьківський куточок, в якому брали участь 113 педагогів із 21 ДНЗ та 16 НВК «ЗШ-дитячий садок» 5 освітнії округів

З метою пропаганди позитивного досвіду сімейного виховання, популяризації діяльності дошкільного закладу, вдосконалення форм і методів роботи ДНЗ з батьками, виявлення та підтримки творчих педагогічних ідей та знахідок, а також обміну досвідом та підвищення фахової майстерності педагогів підбили підсумки огляду-конкурсу на кращий батьківський куточок.

У ньому взяли участь 113 педагогів із 21 ДНЗ та 16 НВК «ЗШ-дитячий садок» Сокальського, Великомостівського, Белзького, Забузького та Тартаківського освітнього округів. Відбір робіт на участь в районному конкурсі проводився безпосередньо на місцях – в дошкільних навчальних закладах та НВК «школа-дитячий садок».

На огляді-конкурсі було представлено 76 батьківських куточків. Учасники показали свої педагогічні ідеї та знахідки, акцентували увагу на використанні у своїй професійній діяльності  прогресивних інноваційних методів роботи, обміну передовим досвідом. До конкурсу були залучені вихованці ДНЗ та їх батьки.

Журі оцінило доцільність і актуальність матеріалів, ґрунтовність та зрозумілість поданої інформації, практичну значимість, розміщення куточку (стендів), загальний стиль оформлення, оригінальність, новизну та естетичність.