Останні новини

Помічникам Святого Миколая почали надходити кошти, солодощі та дитячий одяг

Помічникам Святого Миколая почали надходити кошти та солодощі та одяг. Нагадаємо, на Сокальщині триває 16-та благодійна акція «Помічники Святого Миколая.

Організатори щорічної акція звертаються до спонсорів із проханням допомогти у зборі подарунків для дітей інвалідів, внутрішньо-переміщених осіб, сімей загиблих та поранених учасників АТО, а також для потребуючих родин.

Карітас-Сокаль виголошує перших спонсорів благодійної акції «Помічники Святого Миколая» це: ДП «Дацький текстиль», які перерахували 15 тисяч гривень, приватний підприємець Дмитро Істомін – 1 тисяча гривень, по 500 гривень надали аптека «Провізор», Сокальська райспоживспілка, стоматологічний кабінет, який знаходиться по вулиці Чайковського та  підприємець Людмила Солоненко, по 300 гривень надійшло від приватного нотаріуса Ігоря Ковальчука, ПП «Вимір-3» та ФОП Сидор, 250 гривень перерахувало ПП «Будпостач», по 200 гривень надали Євген Федун, ПП СокальЗооВетСервіс та підприємства «Сіріус», «Теплос» і приватна охорона «Авангард». По 100 гривень дали Ветеринарна аптека, автозапчастини поблизу нової автостанції та Орися Багрій, 30 гривень надійшли від спортивного клубу «Скульптор».

Солодощі купили підприємець Віталій Гузіч та «Мебель-Сервіс», а Ярослава Прокулевич принесла дитячий одяг. Окрім того, як зазначили в Карітасі парафіяни церкви святих Апостолів Петра і Павла передали кошти в сумі 6 тисяч 780 гривень. Загалом, станом на 14 грудня вже зібрано 27 тисяч 160 грн.

Будь-яка Ваша допомога буде вагомим внеском. Давайте разом подаруємо малечі віру в казку та чудо і допоможемо Святому отцю Миколаю завітати до кожної родини.

Нагадаємо, акція направлена на допомогу дітям інвалідам, внутрішньо-переміщеним особам, сім’ям загиблих та поранених учасників АТО, а також для потребуючих родин що проживають на Сокальщині. Кошти, солодощі, одяг, шкільне приладдя, продукти харчування можна приносити в приміщення Благодійного фонду за адресою: місто Сокаль, вулиця Героїв УПА,11. Телефон 2-82-79.

Організаторами акції виступили ТелеРадіоКомпанія «Сокаль», Сокальська районна організація Союз Українок, Благодійний фонд «Карітас-Сокаль», газета «Голос з-над Бугу» та Товариство захисту дітей інвалідів «Надія», які щиро дякують усім жертводавцям за надану допомогу.