Останні новини

В Угнові відбулося богослужіння на честь 100-річчя преміційної служби відправлення Блаженним отцем Северіяном Бараником

В понеділок, 12 грудня в місті Угнів відбулося богослужіння на честь 100-річчя преміційної, служби відправлення Блаженним отцем Северіяном Бараником чину святого Василія Великого від дня служіння першої Служби Божої. Про це радіо «Сокаль» розповів отець Богдан Гринда.

За його словами в богослужінні брали участь близько 20-ти священнослужителів з Белзького деканату, парох Виткова отець Михайло Левицький, ігумен Добромильського монастиря отець Семеон, отці Крехівського та Жовківського монастирів, а також отці з Брюховицької семінарії. Також серед запрошених парох Угнова, отець Богдан Паращак.

Нагадаємо, 12 грудня 1916 року в рідному містечку Угнів отець Северіян Бараник чину святого Василія Великого відправив першу Службу Божу. Про це засвідчує преміційний образочок, який передав православний священник Московського патріархату Богдан Паращак з Угнова греко-католицькому пароху церкви Пресвятої Богородиці в місті Угнів Богданові Гринді та комісії з питань беатифікації під час проведення такого процесу в 2001 році.