Останні новини

На виконання Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки на Сокальський район було виділено кошти в сумі 3 мільйони 335 тисяч грн

Сьогодні, 12 грудня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих взяв участь у спілкуванні голови облдержадміністрації Олега Синютки з головами адміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції.

Зокрема, під час спілкування розглядалися наступні питання: про виконання заходів за програмами удосконалення та розвитку місцевих систем оповіщення у 2016 році; про використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища; про реалізацію Меморандуму між Львівською облдержадміністрацією та ДСНС України в частині створення на території спроможних громад місцевих та добровільних пожежно-рятувальних команд; про виділення матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи; про необхідність внесення бюджетних установ до Реєстру неприбуткових організацій.

Відтак, на виконання Програми охорони навколишнього природного середовища у Львівській області на 2016-2020 роки на Сокальський район було виділено кошти в сумі 3 мільйони 335 тисяч грн, зокрема на такі заходи: реконструкція галереї трубопроводів дільниці очисних споруд міського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства у м.Сокаль в сумі 1 мільйон 65 тисяч грн., з них з обласного фонду – 815 тисяч грн та співфінансування Сокальською м/р в сумі майже 250 з половиною тисяч грн. Замовником даного заходу є Сокальська міська рада. Окрім того, станом на 9 грудня згідно актів виконаних робіт, касові видатки складають 512 тисяч грн та подана заявка на фінансування в сумі понад 302 з половиною тисячі. До кінця 2016 року кошти будуть освоєні в повному обсязі.

Також, забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення твердих побутових відходів (придбання спецавтомобіля) для Великих Мостів в сумі 1 мільйон 200 тисяч грн. Замовником даного заходу є Великомостівська міська рада. Згідно тендеру, переможцем якого став Торговий дім «Комунальна техніка» в місті Кременчуг, який пройшов через систему «Prozorro», придбано спецавтомобіль на суму 1 млн 169 тисяч грн. На даний час проводиться реєстрація автомобіля та оформлення документів.

Реконструкція каналізаційних очисних споруд продуктивністю 2 тисячі 700 куб метрів/добу в м.Великі-Мости в сумі 1 мільйон 820 тисяч грн., в тому числі з обласного бюджету в сумі 1 млн 320. Замовником даного заходу є Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації. На даний час було оголошено тендер з виконання даних робіт, переможцем якого став ТзОВ »Житлоінвестбуд-ЛВ», Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода. Згідно кошторисних призначень фінансування проведено в повному обсязі – йдеться у повідомленні РДА.