Останні новини

В Сокальській райраді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування  відбулись у Сокалі в сесійній залі районної ради. Участь в них взяли очільники та представники міських, сільських та селищної рад Сокальщини, депутати місцевих рад. Вітання зі святом виголосив голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Він також зупинився на цьогорічних успіхах органів місцевого самоврядування та громад району, що відображаються в реалізації низки мікропроектів, ремонті доріг. Саме це повинно робитись на ввірених теренах, задля розбудови успішного громадянського суспільства. Згадав голова райради і людей, котрих з нами вже немає – це і наші герої АТО, це солдат-контрактник з Комарева, який нещодавно загинув внаслідок побиття в частині в Одесі, це і очільник Тудорковицької сільської ради Василь Салига, котрий також відійшов у вічність. Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

У свою чергу, в своєму виступі голова Сокальської РДА Олег Пелих наголосив на важливості роботи голів місцевих рад, усіх працівників місцевого самоврядування, котрі стоять на першій лінії вирішення проблем громад. В питаннях розвитку і реалізації проектів виконавча гілка влада району і області завжди готові протягнути руку допомоги.

            До колег – голів місцевих рад, представників місцевого самоврядування – звернувся і очільник Асоціації місцевих рад району, голова Лучицької сільської ради Володимир Черечин. Він зазначив, що день місцевого самоврядування – це свято не тільки органів місцевої влади чи урядування, але і громади, усіх активних людей, котрі дбають про розвиток територій, які вболівають за добробут свого села, селища чи міста. А усім гілкам влади слід об’єднатись навколо вирішення проблем громад.

           Відтак, свої вітання і побажання висловив один із співорганізаторів дійства з нагоди Дня місцевого самоврядування – виконавчий директор Асоціації рад району Віктор Притулко, котрий також має досвід роботи на посаді голови Волсвинської сільської ради попереднього скликання.

            Перед початком наступного пункту програми, до слова запросили військового комісара Сокальського районного військомату Миколу Лисака. Він також відзначив роль самоврядування, керівників та апарату місцевих рад в житті громад.  Крім того, Микола Лисак нагородив грамотами і відзнаками голів, котрі проходили або ж проходять і надалі службу в зоні проведення АТО – міському голові Сокаля Вадиму Кондратюку, а також міському голові Угнова Михала Осміловського – він за даними військового комісара зараз перебуває на передовій – в місті Щастя, Луганської області. Крім того, комісар подякував низці працівників місцевих рад, відповідальних за облік військовозобов’язаних. Подяку від керівництва військ оперативного командування «Захід» за підтримку армії та активну громадську позицію отримав також голова Сокальської райради Микола Пасько. Йому також була вручена відзнака обласного військового комісара.

            Отже, в наступному відтинку, урочистості перейшли в ще більш активну фазу. За допомогою мультимедійних засобів і слайдів були представлені усі місцеві ради Сокальського району, названі їх очільники, котрі в свою чергу отримали подячні листи з рук голів Сокальської РДА і РР Олега Пелиха і Миколи Паська, голови Асоціації місцевих рад району Володимира Черечина. Поряд із цим, музичні вітання присутнім дарував народний вокальний ансамбль “Гармонія” Народного дому села Завишень. Вдячні листівки жіночій частині голів місцевих рад та подяки за співпрацю від часопису «Голос з-над Бугу» висловив головний редактор видання, депутат районної ради Василь Сорочук. Грамоти за активну роботу та з нагоди свята від керівництва отримали також і депутати районної ради.

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування присутнім передав також депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян, сам він не мав можливості бути на урочистостях, адже перебував за межами району. Він висловив готовність надалі відстоювати і лобіювати інтереси Сокальщини в обласній раді та адміністрації. В підсумку, голова Сокальської райради Микола Пасько подякував Асоції рад Сокальщині за допомогу в проведенні зустрічі, ще раз побажав успіхів, закликав не розслаблятись, натомість достойно виконувати обов’язок служіння людям. Урочистості завершились спільним фотографуванням на згадку та неформальним спілкуванням із кавою і солодощами.