Останні новини

В селі Забужжя запрошують на мистецьке шоу «Ми маємо талант!»

Церква св. архистратига Михаїла, бібліотека та народний дім с. Забужжя запрошують на подію – мистецьке шоу «Ми маємо талант!», яке відбудеться за сприяння Львівська освітня фундація та Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

Станьте гостями та учасниками події і ви будете свідками старту проекту «Територія МИ». У глядацькій залі для гостей свята готується надзвичайний концерт, який відбуватиметься у форматі кастингу. На це дійство готуються приїхати зіркові гості з м.Сокаль, м.Червоноград, м.Львів, м.Тернопіль! А також Вас вражатимуть своїми талантами артисти с.Забужжя!

Після концертної програми у танцювальній залі народного дому Вас чекатиме виставка народного мистецтва талановитих майстрів Забужжя та околиць! ВСІХ гостей пригощатимуть смаколиками і гарячим чаєм на благодійній ярмарці. КОЖЕН зможе зробити добру справу. Також у програмі для Вас та Ваших дітей будуть майстер-класи: кулінарний майстер клас з Олегом Пригодою від “Кулінарних Пригод; майстерня повітряних кульок; аква-грим; гончарне мистецтво.

Мистецьке шоу пройде в Народному домі села Забужжя, 11 грудня початок о 15 годині.