Останні новини

7 грудня відзначається День місцевого самоврядування

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

З нагоди професійного свята народовладдя о 12 годині в сесійній залі Сокальської районної ради розпочались урочистості та святковий концерт, в ході яких будуть нагороджені кращі представники місцевого самоврядування району.

Також додамо, що після останніх місцевих виборів у 2015 році, на 43% змінився склад міських, сільських голів Сокальського району. Серед тих голів, які вже кілька каденцій залишаються на своїх робочих місцях є Надія Гібляк. Вона вже 5 каденцію обирається головою Скоморохівської сільської ради. Аналогічний термін має і Степан Кіндратюк, голова Переспівської сільської ради. На четверту каденцію обрані такі голови: Григорій Студінський – Стенятинська сільська рада, Іван Дидак – Острівська, Іван Сироїд – Межирічанська та Володимир Черечин – Лучицька сільські ради. Наймолодший сільський голова в Сокальському районі – Ярослав Плетінка, який очолює Княжівську сільську раду.

Шановні депутати сільських, селищної, міських, районної та обласної рад, працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. 26 років саме ви стоїте на захисті прав і свобод громад, боретесь за їх достаток і розвиток. Зараз перед вами стоять виклики реформ, які ви, віримо, втілите в життя! І вже найближчим часом Україна стане лідером з розвитку громад, покращення їх добробуту і достатку в складі об’єднаної Європи. Щастя вам, здоров’я і наснаги на нелегкій ниві служіння народу! Слава вам! Слава Україні