Останні новини

В Сокальській РДА пройшла традиційна вівторкова нарада

Питання завершення робіт в межах реалізації мікропроектів, використання коштів з бюджету, якості робіт, а також діяльність управлінь і відділів РДА, установ, закладів та підприємств району обговорювалися на традиційній вівторковій нараді в Сокальській районній державній адміністрації.

Міський голова Сокаля Вадим Кондратюк повідомив, що місто отримало сіль, отже найближчим часом вулиці будуть посипатись піско-сольовою сумішшю. Зупинив увагу на проблемі, що виникла у зв’язку із завезенням в місто сміття зі Львова. Як зазначив голова РДА Олег Пелих, про цей випадок повідомлено до Львівської ОДА і відповідні екологічні служби. Останні пообіцяли адекватно відреагувати на порушення законодавства. Поряд із тим, триває розшук автомобілів, які доставили в Сокаль сміття і трактора, що допомагав його розгортати. Вадим Кондратюк в чеговий раз звернувся до мешканців Сокальщини щодо інформації. Якщо комусь щось відомо про авто чи трактор, прохання повідомити правоохоронні органи за телефоном 102.

Якість робіт та швидкість їх виконання на об’єктах стає питанням, яке турбує владу району на завершення року. Адже вже розпочався прийом проектів на 2017 рік. Більшість з об’єктів, які ремонтувались в межах цьогорічного обласного конкурсу мікропроектів за фінансування з обласного та субвенції із державного бюджетів, завершені. Однак є підрядники, які не лише затягнули строки здачі, але і віднеслись до виконання робіт, м’яко кажучи, не добросовісно. Як вже зазначалось раніше, в районі планують створити своєрідний «чорний список» організацій, які неякісно і з запізненням проводять роботи, аби в майбутньому замовники не мали із ними проблем.

Ще одним проблемним питанням на кінець року стає фінансування за кошти, які проходять через казначейство. Як зазначила в ході наради керівник управління казначейства в Сокальському районі Світлана Ковалик, ще близько тижня буде можливість оплачувати кошти в якості передоплати, відтак після 25 грудня казначейство буде працювати на завершення поточного фінансового року. До того часу слід провести усі необхідні проплати і вибрати кошти. Крім того, Світлана Ковалик розповіла корисну інформацію для бюджетників. На останній скайп-нараді було повідомлено, що до кінця року ще мають надійти кошти по субвенції на галузі медицини і освіти, отже, таким чином буде закрито питання виплат заробітних плат лікарям і вчителям району.