Останні новини

1 грудня – своє професійне свято відзначають працівники прокуратури

З огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу формування України як правової держави, Указом Президента України від 2000 року було встановлено професійне свято – День працівників прокуратури відзначати щорічно – 1 грудня.

Дотримуватися законності та правопорядку, захищати інтереси народу і країни – завдання не з легких. Але саме ці обов`язки супроводжують співробітників прокуратури протягом усієї служби.

Незважаючи на невеликий штат Сокальського відділу Червоноградської місцевої прокуратури, а це лише 6 працівників, серед яких начальник відділу, заступник начальника відділу та 4 прокурори, більшість з яких являються молодими спеціалістами, вдалося досягнути суттєвих результатів щодо зміцнення стану законності на території району та ефективної реалізації функцій прокуратури. Про це розповів заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук.

В інтервֹ’ю радіо «Сокаль» він розповів про проведену в 2016 році робо, а саме: 2 координаційні наради керівників правоохоронних органів щодо протидії корупції та злочинності; прокурорами здійснено процесуальне керівництво у понад 2-х тисячах кримінальних проваджень, з яких до суду скеровано більше 120, близько 1 тисячі перебуває у залишку; забезпечено засудження судом більше 80 осіб, що вчинили злочини; взято більш як дві сотні участей в суді в порядку кримінального, та понад 60 – в порядку цивільного судочинства; надано більше трьох сотень письмових вказівок слідчим поліції та інше.

Окрім того, за словами Ярослава Гарасимчука ними було скеровано більше 30 листів про усунення порушень закону керівництву відділення поліції та Головного управління національної поліції у Львівській області. А також забезпечено відшкодування шкоди, завданої злочинами на суму більше 170 тисяч гривень.

Водночас, користуючись нагодою заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук привітав штат Сокальського відділу прокуратури з професійним святом.

На завершення хочеться побажати працівникам прокуратури відваги і честі не втрачати, а за слова та вчинки достойно й гордо відповідати!