Останні новини

Голів місцевих рад району ознайомили із особливостями обласного конкурсу мікропроектів на 2017 рік

29 листопада в сесійній залі Сокальської районної ради відбулась нарада – семінар для голів місцевих рад району, в ході якої представники ЛОДА та ЛОР провели тренінг щодо участі у обласному конкурсі мікропроектів на 2017 рік.

В ході зустрічі були озвучені особливості та нововведення, які будуть діяти у новому році на обласному конкурсі. Зокрема йдеться реєстрацію мікропроектів та їх оцінювання. Відтепер, щоб подати усі документи не потрібно їхати до Львова. Зробити це можна через он-лайн реєстрацію на сайті Львівської обласної ради.

Що ж стосується оцінювання проектів, особливу увагу експерти будуть приділяти внескам громади. Якщо раніше 5% від вартості проекту, це була мінімальна сума, яку необхідно було внести громаді, то на наступний рік, 5% це лише допуск для реєстрації. Хто ж хоче стати переможцем повинен долучити більше допомоги з різних джерел.

Напрями, за якими можна писати проекти на 2017 рік залишаються незмінними: освіта, ДНЗ, медицина, Народні доми, вуличне освітлення та інші пріоритети. У 2016 році для реалізації мікропроектів з обласного бюджету були виділені 54 мільйони. В наступному році ця сума буде вищою, тому що збільшилась максимальна загальна вартість 1 мікропроекту до 400 тисяч гривень.

Прийом документів на конкурс триває з 1 до 30 грудня.