Останні новини

27 листопада в Народному домі відбувся публічний звіт міського голови Сокаля Вадима Кондратюка

Задля покращення роботи Сокальського міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету Сокальської міської ради з метою вирішення найважливіших проблем – громада Сокаля рекомендувала:

 1. Збільшити кількість сміттєвих баків по вулиці Лесі Українки та звернути увагу КП «СокальЖитлоКомунСервіс» на естетичний вигляд вулиці (занедбана огорожа).
 2. Зобов’язати ПП «Соріс» та інших підрядників переробити неякісні ремонтні роботи дорожнього покриття біля будинку №8, вул.Героїв УПА, біля СЗШ №3 та по вул.Стуса.
 3. Депутатському корпусу Сокальської міської ради працювати над проблемою сміттєзвалища та шукати шляхи та  можливості  переробки,  вивозу сміття з Сокальського сміттєзвалища.
 4. Сокальській міській раді відновити шефство над катером «Сокаль»
 5. Сокальській міській раді посприяти у відновленні транспортного маршруту м.Сокаль – залізничний вокзал смт.Жвирка з метою забезпечення довозу мешканців міста до поїздів, в першу чергу пенсіонерів.
 6. КП «СокальЖитлоКомунСервіс» упорядкувати територію навколо сміттєвих баків та посилити контроль над їх наповненням у місті.
 7. КП «СокальЖитлоКомунСервіс» посилити контроль за самовільним спалюванням мешканцями міста сміття та осіннього листя, розробити та застосовувати методи покарання мешканців.
 8. Рекомендувати Сокальському міському голові частіше залучати до вирішення місцевих проблем підприємців, бізнесменів міста Сокаля.
 9. Відремонтувати дорогу, так звану стежку, що проходить від панчішної фабрики до лікарні.
 10. Сокалькій міській раді висвітлювати в місцевих ЗМІ та в інтернеті інформацію про діяльність міської ради, комунальних підприємств та їх фінансовий стан для широкого ознайомлення мешканцями міста.
 11. Сокальській міській раді переглянути тариф для ДП «Датський текстиль» на стоки та понаднормовий скид.
 12. Міському голові частіше проводити громадські слухання по проблемних питаннях міста, діяльності комунальних підприємств міста, запрошувати на сесії, засідання виконавчого комітету відповідних фахівців із даних підприємств.
 13. Сокальському міському голові частіше проводити прямі ефіри на радіо, зустрічі з громадою для обговорення та вирішення проблемних та першочергових питань.
 14. Зробити громадські туалети у центрі міста Сокаля.
 15. Міському голові налагодити співпрацю з керівниками Сокальської районної ради, Сокальської РДА, керівниками структурних підрозділів РДА, залучати їх до спільного вирішення проблем міста Сокаля.
 16. При залученні іноземних інвесторів ґрунтовно вивчати можливості, плюси та мінуси даних підприємств, залучати експертів, радитися з громадою.
 17. Передбачити у бюджеті Сокальської міської ради на 2017 рік кошти для проведення конкурсу мікропроектів та провести такий конкурс серед громадських організацій, ОСББ, громадських ініціатив для вирішення загальноміських проблем.
 18. Навести порядок на зупинці громадського транспорту біля лікарні.
 19. Сокальському райвідділенню поліції більше звертати увагу на порушення правил дорожнього руху пішоходами та водіями, активно застосовувати систему штрафів до них.
 20. Міському голові взяти під особистий контроль ситуацію, що склалася навколо будинку №62, вул.Героїв УПА.
 21. Комунальним підприємствам міста взяти на контроль ситуацію з водо-каналізаційними люками.
 22. Вирішити проблемну ситуацію (стіна та канава – самобуди) на стадіоні Сокальської гімназії.
 23. Передбачити у бюджеті міста на 2017 рік кошти на освітлення вулиць та здійснення ремонту доріг вулиць  Кармелюка, Миру та Сковороди.
 24. Сокальскій міській раді звернутися з вимогою до ДП «Датський текстиль» про встановлення даним підприємством фільтрів для зменшення шкідливих викидів у повітря.

Отож, звіт Сокальського міського голови взяли до уваги, роботу депутатського корпусу та виконавчого комітету Сокальської міської ради визнали задовільною.