Останні новини

Сокальська районна асоціація інвалідів розпочала новий проект, що передбачає надання безкоштовних соціальних послуг для людей з особливими потребами для покращення якості їхнього життя

У листопаді Сокальська районна асоціація інвалідів розпочала проект, що передбачає надання безкоштовних соціальних послуг для людей з особливими потребами для покращення якості їхнього життя. Про це радіо «Сокаль» повідомила голова асоціації Оксана Кононова.

За її даними, в рамках проекту передбачається надання таких послуг, як денний догляд за людьми із інтелектуальними, фізичними та комплексними вадами; формування у них соціальних навичок самообслуговування та адаптації в суспільстві; заняття музикою і спортом, включаючи плавання; організація зайнятості для учасників денного догляду на заняттях із працетерапії та арттерапії.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія  в рамках проекту “Соціальні послуги-спільними зусиллями”.

Щоб стати учасником даного проекту необхідно прийти та зареєструватися в районній асоціації інвалідів за адресою: місто Сокаль, вулиця Чайковського, 42.

За додатковою інформацією звертайтесь за номерами телефонів 7-37-64, або 096-880-39-29