Останні новини

П’яний чоловік «замінував» Червоноградську школу №2

28 листопада о 19 годині вечора мешканець Червонограда мобільним телефоном повідомив місцеву поліцію, про те, що закладена вибухівка у середній школі №2 в місті. Червоноград. Про це нас повідомили в департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Червоноград згідно з «Планом дій…». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень даного навчального закладу. Вибухівки та будь-яких підозрілих предметів не виявлено.

З місця події було виведено 21 особу (учнів та вчителів даного навчального закладу, які там перебували). Мотивів здійснення вказаного повідомлення житель не пояснив. Згідно акту медичного огляду від 28 листопада Червоноградської ЦМЛ перебував у стані алкогольного сп’яніння.