Останні новини

В Сокальській РДА пройшла традиційна вівторкова нарада

Інвестиційні питання, питання функціонування та розвитку району, підприємств вугільної галузі, інфраструктури в цілому були озвучені в ході робочої наради в Сокальській РДА. Участь в ній взяли голови Сокальської РДА і районної ради Олег Пелих та Микола Пасько, керівники управлінь, відділів адміністрації, установ, закладів та підприємств району.

В Сокалі триває процес створення документації по проекту реконструкції очисних споруд, кошти на який планують шукати в фондах міжнародних програм, зокрема «Польща-Білорусь-Україна» та інших. Як повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, формується описова частина проекту. На реконструкцію очисних споруд міста, за попередніми оцінками, потрібно кошти в сумі близько 2 млн євро.

Тривають роботи по завершенню об’єктів галузі охорони здоров’я Сокальщини, що ремонтувались за кошти обласної програми мікропроектів і субвенцію з держбюджету. За даними головного лікаря ЦРЛ Романа Шведа, продовжуються роботи по об’єктах, кошти на які були розподілені на останній сесії районної ради. На запитання щодо завершення об’єктів до нового року, головний медик району запевнив, що їм вдасться це зробити.

До речі, щодо мікропроектів, то сьогодні в Сокальській районній раді проходитимуться навчання з їх написання. Нагадаємо, усі проекти щодо об’єктів по районах на 2017 рік, слід буде подати ще цього року. Отже, як це робити правильно і буде основною темою тренінгу, який проводиться для голів і секретарів місцевих рад, представників галузей освіти, охорони здоров’я і культури, які братимуть участь в реалізації мікропроектів наступного року.

Перший заступник голови РДА Ірина Задолинна повідомила, що завтра, 30 листопада відбудеться засідання Колегії райдержадміністрації. Водночас, голова районної ради Микола Пасько проінформував, що 13 грудня планується проведення позачергової сесії районної ради.

Керівник відділу земельного кадастру у Сокальському районі Сергій Бермес, повідомив, що через аукціон були здані 6 ділянок. Це дозволить окремим радам дещо покращити ситуацію із сплатою за користування землею. Важливим позитивним фактом начальник земельного відділу назвав те, що дані ділянки взяли в оренду місцеві фермерські господарства.