Останні новини

В Народному домі відбувся публічний звіт міського голови Сокаля

У неділю, 27 листопада в Народному домі відбувся публічний звіт міського голови Сокаля Вадима Кондратюка.

Послухати мера прийшло близько 70 мешканців міста, здебільшого – представники громадських організацій, активісти, очільники та працівники комунальних підприємств, міської ради… Були присутні і 8 депутатів міської ради, що вкрай обурювало учасників заходу.

Вадим Кондратюк доповів про проведену за рік своєї каденції роботу, розповів про те, що вдалось зробити за цей час в місті, багато говорив про те, чого зробити не вдалось. Відтак, присутні мали можливість задати питання керівнику міста, було багато критики та пропозицій. Традиційно багато питань стосувалося господарки Сокаля – ремонту доріг і тротуарів, роботи комунальних підприємств, окремих їх керівників, інвестицій, втілення проектів та реалізації комунальної реформи.

Як зазначив міський голова, не вдалось до кінця реалізувати програму по ремонту доріг, на рахунках залишились кошти в сумі понад 1 млн 200 тисяч грн..

Як пояснив Вадим Кондратюк, дана ситуація виникла через відмову підрядників працювати на Сокальщині. Усі розуміли, що будь-як в Сокалі ремонтувати шляхи не вдасться, адже в місті діє активний громадський контроль. За даними міського голови, наступного року будуть також виділятись кошти на ремонт доріг, не пропадуть і гроші, які залишились цього року. Більш того, при КП «Сокальжитлокомунсервіс» буде створена спеціальна дільниця з ремонту доріг, яка і буде проводити роботи в нашому місті.

В ході 3-х годинного спілкування присутні вказали міському очільнику на проблеми, з якими слід розібратись найближчим часом – це водопостачання і каналізація на окремих вулицях, розташування і догляд за майданчиками з сміттєвими баками, вивіз сміття та робота сміттєзвалища, екологія в місті, надання послуг із поховання на цвинтарі та багато інших.