Останні новини

Сокальські волонтери передали бійцям АТО уже вісім машин

Сокальські волонтери передали бійцям АТО уже вісім машин. А нещодавно організували збір продуктів для бійців української армії та коштів на запчастини для ремонту мікроавтобуса «Форд-транзит», який розвозив продукти на передові позиції. При ротації його повернули сокальським волонтерам, щоб ті його відремонтували.

Машину робили на базі ДЛГП «Галсільліс». Залучили й місцевих автомеханіків, які виконували основні роботи, що потребували спеціальної кваліфікації. Ремонт тривав досить довго, так як в процесі виникали значні проблеми із пошуком запчастин, адже авто не один місяць було на передовій. Їм допомогли придбати ДЛГП «Галсільліс» (директор Микола Дем’янович), Сокальська райспоживспілка (директор Петро Габа). Чималу суму пожертвували на ремонт жителі Тартаківської та Свитазівської сільських рад.

Відновлене авто перед від’їздом освятив священик отець Василь Партика, який ще окропив святою водою і благословив подорожуючих у зону АТО. Присутні також помолилися за щасливе повернення усіх бійців зі Сходу та перемогу України над ворогом. Також, дякуючи допомозі небайдужих, зокрема жителям Свитазівської та Тартаківської територіальних громад, колективу ДЛГП «Галсільліс», ПП «Ніка» (директор Марія Шамборовська), салон мікроавтобуса наповнили гостинцями для українських бійців. В зону АТО мiкроавтобус доставлять голова ГО Всеукраїнський Союз ветеранів АТО Сокальського округу Володимир Мікуланінець, який не вперше вирушає в далеку та небезпечну путь, та учасник АТО – тартаківець Михайло Вавриньчук, який нещодавно повернувся звідти, але зараз хоче залишитись у бригаді на контрактну служб. Сокальські волонтери сподіваються, що авто ще довго служитиме бійцям на передовій.

По дорозі у Жовкві машину довантажили продуктами, які зібрали для своїх земляків-бійців АТО, жителі Жовківщини, яких організував голова громадської організації «Допомога армії України», депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський.

 Заступник голови Сокальського округу Всеукраїнського Союзу ветеранів АТО, колишній командир взводу 3-го батальйону, Олександр Ільїн подякував небайдужим краянам, які допомагають українським бійцям, які захищають територіальну цілісність України, відзначивши їхню самопожертву та патріотизм. Депутати Сокальської районної ради Микола Дем’янович та Микола Поліщук наголосили, що у всіх нас: і волонтерів, і тих, хто воює на передовій одна мета, щоб якнайшвидше звільнити українську землю від сепаратистів. Вони побажали усім миру, а бійцям, які нині служать в АТО, повернутися живими додому.