Останні новини

Відомий український футболіст організував аукціон для допомоги пологовому відділенню у Сокалі

Нападник збірної України та іспанської «Гранади» Артем Кравець організував благодійний аукціон, метою якого є збір грошей для пологового будинку у Сокалі. Про це футболіст повідомив у соцмережі Фейсбук та Інстаграмі, опублікувавши фото першого лоту – футболки відомого іспанського гравця Фернандо Торреса. Стартова вартість лоту – 10 000 грн.

«У Києві та області рівень благодійності набагато вищий, ніж у регіонах. Тому ми вирішили допомогти пологовому будинку на Львівщині, у відділеннях якого відсутнє необхідне обладнання», – написав Артем Кравець.

Як повідомила радіо «Сокаль» завідувач пологовим відділом СЦРЛ Надія Кравцова, з такою ініціативою до неї звернулась дружина футболіста Анна Кравець. Жінка родом із Червонограда, і саме тому подружжя Кравців вирішили допомогти пологовому на Львівщині.

На виручені гроші планують купити апарат УЗД і кардіотокографії, лампи для фототерапії, пульсоксиметри та бокси для новонароджених, те обладнання, яке необхідне для Сокальського пологового відділу, додала Надія Кравцова.

Окрім цього, Артем Кравець пообіцяв зустрітись із переможцем аукціону особисто, а ще подарує йому свою футболку.