Останні новини

В листопаді шахтарі Прибужжя виконують план по вуглевидобутку

ДП «Львіввугілля» станом на 21 листопада вийшло на виконання планових показниках по видобутку. Про це повідомив в.о. заступника директора з економіки та фінансів, начальник фінансового відділу держпідприємства Микола Мисак. За його даними, з початку листопада вугільники підняли на-гора 90 тисяч тон чорного золота. Отже, є перспектива виконання місячного завдання.

На 97 з половиною відсотка виконаний план із проходки та розкриття гірничих виробок. На енергетику відвантажено 48 з половиною тисяч тон продукції, не додано на ці потреби 11 тисяч тон. На аварійних складах зберігається 58 з половиною тисяч тон рядового вугілля.

За інформацією Миколи Мисака, вже надходить критичний термін виплат за жовтень, на що потрібно 79 млн гривень. Нагадаємо, в державному бюджеті на 2017 рік закладено 1 млрд 800 млн гривень на підтримку вугільної галузі – 1 млрд – це різниця в ціні на вугілля, решта 800 млн – передбачені на реструктуризацію галузі. З коштів підтримки, на ДП «Львіввугілля» за попередніми підрахунками перепаде близько 10%, цього на жаль – дуже мало.

Крім того, існують різні плани реструктуризації вугільних підприємств. Зокрема, створення єдиного державного підприємства із видобутку вугілля, якому будуть підпорядковані усі шахти, що працюють в Україні.