Останні новини

Сокальські каратисти взяли участь в чемпіонаті України

Львів приймав охочих позмагатися на чемпіонаті України за версією Госоку-рю будо (різновид бойових мистецтв на базі окінавського карате). Позмагатися з’їхалися майже 300 спортсменів з усіх куточків України, а також команда з Варшави. Також у змаганнях взяли участь семеро спортсменів федерації «Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль». За клуб «Сокіл» виступили Книш Вадим (8 років), Байдюк Оля (9 років), Сич Матвій (10 років) Мартинюк Максим (14 років), Сич Данило (13 років), Дячок Максим (15 років) та Піньковський Мирон (18 років).

За словами тренера клубу «Сокіл» Андрія Горбаня, окрасою турніру у цьому виді змагань була польська команда. І чоловіки і жінки гостей з Варшави показали високий клас виконання і заслужено посіли перші місця.

Наші вихованці порадували результатами у куміте. Сич Данило (Сокаль)– 3 місце у категорії 13 років; Мартинюк Максим (Сокаль) та Дячок Максим (Червоноград) зустрілися у фіналі куміте категорії 14-15 років до 60 кг і посіли відповідно 1-ше і 2-ге місця; Піньковський Мирон (Червоноград) став чемпіоном у категорії учасників категорії 18-34 роки вагою понад 70 кг, а також у складі Львівської команди у розділі командне куміте вони здобули золото. Трохи забракло сили Книшу Вадиму (Сокаль). Серед 42 учасників у його категорії він був кращим у ката, але поступився у куміте старшому спортсмену. У його категорії 8-9 років, залік вівся за сумою балів ката + куміте. Тому Вадим вибув із змагань у чвертьфіналі. До перемоги забракло наполегливості Матвію Сичу (Сокаль) та Олі Байдюк (Сокаль) які поступилися більш впертим суперникам.

Загальний підсумок – 5 призових місць, з них 3 вищого ґатунку на 7-х учасників.