Останні новини

В Сокальському районі зафіксовано 6 осередків спалахів сказу

Функціонування управлінь і відділів РДА, установ, закладів і підприємств району обговорили в ході традиційної вівторкової наради в Сокалі. Актуальною і терміновою до вирішення є проблема поширення на Сокальщині сказу. Медики району повідомляють про катастрофічну нестачу вакцини для населення, адже зараз в 6 осередках сказу зафіксовано 7 постраждалих – 6-ро з них надалі перебувають на стадії щеплення. За даними головного лікаря Сокальської ЦРЛ Романа Шведа, для потреб району за державні кошти були закуплені 50 ампул, ще додатково вдалось залучити 20. Проте, і цього замало.

За інформацією начальника районного управління державної продовольчої споживчої служби Андрія Мисика, на Сокальщині також фактично немає вакцини для свійських тварин. Робота у вогнищах поширення сказу триває. З приводу епізоотичної ситуації в РДА запланована нарада. Заступник голови Сокальської райради Василь Бойко в свою чергу запропонував підготувати звернення до кабінету міністрів, в якому закликати державні структури звернути увагу на дану ситуацію в нашому районі і виділити кошти на закупівлю вакцин для населення і тварин.

І медики і ветеринари району звертаються до мешканців Сокальщини, бути уважними в часі відпочинку на природі та із свійськими тваринами. Не допускати контактів із дикими тваринами, більш того, якщо вони поводяться неадекватно і не бояться підходити до населених пунктів. При будь-яких травмах, отриманих в наслідок такого контакту – царапинах чи укусах, терміново звертатись в медичні заклади. Зволікання можуть вартувати вам життя!