Останні новини

Сокальщина відзначила день Гідності та Свободи

21 листопада День Гідності та Свободи — свято , що відзначається щороку на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене указом Президента України з метою утвердження в Україні ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сокальщина також долучилась до вшанування дня Гідності та Свободи. В понеділок, о 12 годині біля стіни пам”яті Героям Небесної Сотні у м. Сокалі пройшла панахида та покладання квітів. Відтак, до присутніх звернувся сотрудник храму святих Апостолів Петра і Павла отець Андрій Дутчак, голова СРДА Олег Пелих, заступник голови Сокальської райради Василь Бойко, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, депутат ЛОР Сергій Касьян та депутат Сокальської міської ради Юрій Товарянський. Вони закликали не забувати Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Незалежну Україну, за вільне європейське майбутнє.

В ході віче представники влади поклали квіти до стіни – пам’яті Героїв Небесної Сотні, а школярі – до могил загиблих учасників АТО на міському кладовищі.