Останні новини

В Сокалі відбувся патріотичний концерт до Дня Гідності та Свободи

20 листопада, в Сокальському районному Народному домі пройшов патріотичний концерт з нагоди відзначення Дня Революції Гідності та Свободи. Традиційно його розпочали священники з храмів Сокаля, які відслужили молебень за загиблими Героями Небесної Сотні та бійцями АТО. Ведучі свята нагадали присутнім про те, що цього дня ми відзначаємо початок двох революцій: Помаранчевої та Євромайдану. За допомогою кінострічки люди згадали основні події , які відбувались в Києві у 2013-2014 роках та людей, які творили цю історію: героїв, які із саморобними щитами захищали честь та гідність і злочинців, які стріляли в беззахисних патріотів.

Перед присутніми виступили депутат ЛОР Михайло Нискогуз, боєць добровольчого батальйону «Карпатська Січ» Богдан Федун. Львівський поет-націоналіст Юрій Руф читав своє патріотичні вірші. Патріотичний концерт підготували вокалісти Сокальського районного Народного дому. Пісні, які прозвучали у виконання Мар’яна Мужа, Зоряни Оліфір, Володимира Сича, Андрія Острувки, були присвячені захисникам України і, зокрема, Небесній Сотні. Під час пісні «Плине кача» глядачі  ще раз побачили обличчя усіх Героїв Небесної Сотні, а ведуча Олена Назарова поіменно згадала, Сокальських патріотів, які загинули на Сході України.

В ході заходу на сцені були запалені лампадки, які сокальчани, по завершенню концерту встановили біля стіни-памяті Героїв Небесної Сотні.